Hakkımızda

Doğal lezzetleri güvenle tüketebilmeniz için yola çıktık. Başta Kuruyemiş olmak üzere, Bakliyat'tan - Tahıl grubuna uzanan geniş ürün yelpazesiyle güvenli yüksek kaliteli ürünler sunmayı Devafood olarak taahhüt etmekteyiz. Çünkü bizim için marka kalitesi değer ve yenilikle eş anlamlıdır.

Stratejimiz; müşterilerimize kalite ve maliyette en iyi dengeyi sağlayarak dünya çapında tedarik zinciri, operasyonel mükemmellik, esneklik, işbirliği yaklaşımları hizmetleriyle müşterilerimize ürün gruplarımızda doğal ve organik hizmetleri sunmaktık.

Biz bu ilkelere bağlı kalarak; bizim işimize müşterilerimiz, çalışanlarımız, yerel topluluklar ve paydaş gruplarında dahil olduğu geniş bir yelpazenin değer sağladığına inanıyoruz.

Misyon

Ürün yelpazemizi genişletmeyi; üreticiden tüketiciye kadar bütün alanlarda söz sahibi olmayı; müşteri memnuniyetini arttırarak tedarikten, pazarlamaya hatta dağıtıma kadar büyümeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Siz Tüketicilerimizle aramızdaki kuvvetli bağ sayesinde de gün geçtikçe daha iyisini yapabileceğimizin farkındayız ve üretici' den tüketiciye uzanan serüvende ürünlerimizin sağlıklı ve kaliteli bir şekilde koruyarak güvenle tüketmeniz en büyük amacımızdır.